sobota, 28 grudnia 2013

U Lekarza ....

Nie każdy lubi siedzieć u lekarza w 39' gorączki. Nie samo to że cię bada jest złe, lecz to czekanie... poczekalnia przed gabinetem zazwyczaj jest zapchana ludźmi - dziećmi i dorosłymi, a nawet często też pojawiają się jakieś babcie i dziadkowie. Jak już przychodzą to wszyscy naraz zapchani i wpuszczani po 15 min. Trzeba tam się kisić, stojąc w gorączce. Tak, zazwyczaj się stoi, nie ma miejsc siedzących, bo trzeba ustępywać starszym. Dobra, to jeszcze rozumiem, nie mają tyle siły i nie mogą się przemęczać. Od nadmiaru ludzi robisz się zielony/a, coraz bardziej ci gorąco, a jak już przyjdzie twoja kolej, wchodzisz do gabinetu i słuchasz jaki/a to jesteś nie poważny/a, bo chodzisz bez czapki po dworzu. Nienawidzę poczekalni i lekarzy !!! -.-


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz