Życie nie dla wszystkich jest łaskawe i przyjemne, niektórzy są ładni, mają bogatych rodziców, a co najważniejsze mają swoją, odwzajemnianą miłość ... najwidoczniej ja na to nie zasługuje ... każdy ma jakiś kompleks w życiu, niektóre są poważne, prowadzą do kłótni jak u mnie - jestem bardzo uparta, leniwa i czasami wredna, każdemu coś się we mnie nie podoba. Ale nie chce by ktoś mi rozkazywał jaka mam być i jak wyglądać, może nie mam różowych włosów i tuneli w uchu, wyglądam na całkiem grzeczną , ale pozory mylą, przez hejty innych nauczyłam się być twarda. Dla kogo jestem miła, to jestem miła, a dla kogo nie to ma problem. W tym blogu będę wam przedstawiać moje problemy, rozmyślenia, dla niektórych pewnie to będzie żałosne, dlatego to anonimowe konto. Chciałabym żebyście w komentarzach wyrażali to co myślicie na mój temat, co wam się nie podoba, ten bllog to rodzaj pamiętnika. może kogoś z was zainteresuje, bo ma podobne problemy, lub chce zobaczyć życie z perspektywy kogoś innego. Serdecznie zapraszam, jeśli wam się spodobają te i następne posty, udostępniajcie, przekazujcie znajomym. Dziękuje. Czekam na was ;*

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz